tarihinde yayınlandı Yorum yapın

2. El Fırın Tuğlası Trabzon

Ateş tuğlası olarak bilinen fırın tuğlası çok yüksek sıcaklığa karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede pek çok alanda kullanılmaktadır. 2. el fırın tuğlası Trabzon şu alanlarda kullanılmaktadır: 

  • Üretim fırınları 
  • Barbekü 
  • Şömine 
  • Soba  
  • Ocak gibi yüksek ısı oluşan yerlerde kullanılan sahibinden ateş tuğlası piyasada kullanım alanlarına göre çeşitli boylarda üretilmektedir. 

   

Ateş tuğlasını kullanmak için gerekli harç şamot harcı olarak bilinmektedir. 2. el ateş tuğlası İzmir için kullanılan bu harç iki ateş tuğlası arasında bağlantı kurmak amaçlı üretilmektedir. Bu tuğlalar bazı durumlarda binaların ısı yalıtımını sağlamak amacı ile dış örümü sırasında da tercih edilmektedir. 

Fırın Tuğlası Çeşitleri 

Pek çok kullanım alanına sahip olan 2. el fırın tuğlası Bursa içerdikleri malzemelere ve kullanım alanına göre çeşitlere ayrılmıştır. Bunlardan en çok tercih edilenlerinin başında şömine tuğlaları, barbekü tuğlaları, baca tuğlaları ve izole ateş tuğlası gelmektedir. 

Baca tuğlaları soba kullanılan fırın gibi imalat yerlerinde sıkça tercih edilmektedir. Fırından çıkan ısı bacada kullanılan bu ateş tuğlaları ile zararsız bir şekilde dışarı atılmaktadır. İzole taş tuğlaları ise fırın ve ocağın iç kısmını kaplamak için kullanılır. Barbekü tuğlası ve şömine tuğlaları ise adından da anlaşılacağı üzere şömine ve barbekülerde kullanılır. Şömine tuğlası içinde yanan ateşin dışarı yayılmasını engellediği için çok önemlidir. 

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet 

Ateş tuğlası-Letgo ve diğer uygulamalarda farklı fiyatlara sahiptir. Bu yüzden kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler satın almak için iyi araştırma yapılması önerilmektedir. Ateş tuğlası fiyatları Koçtaş ve diğer firmalara bakılarak en dayanıklı ve modern ürün seçilmelidir. 

Dekortaşı firmamız diğer yapı malzemelerinde olduğu gibi ateş tuğlalarında da sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız ile irtibata geçmek için ise internet sitemize dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde yanıt vererek Kırmızı ateş tuğlası fiyatları ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz. Bütçeniz için uygun fiyatlar ile hizmet sunarak sizleri her zaman çok mutlu etmeyi başarıyoruz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir