tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Ayak izi çim taşı

Ayak izi çim taşı bahçelerde kullanılmak üzere üretilmiş beton çim taşı modelidir . Bahçelerde farklı tasarım arayanların ayak şekline benzeyen taşlar ile yüreme yolları yapmaktadırlar.

Yanı sıra adım taşı olarak kullanılan ayak izi çim taşı boşluklu döşendiği için topraklı bahçelerde çim çıkmasını sağlıyor .

İletişim
Ayak izi çim taşı ürün örneği

Ayak Şeklinde Bahçe Taşı Fiyatları

Ayak şeklinde bahçe taşı fiyatları renklere göre değişkenlik gösterir aşağıdaki listede bakabilirsiniz.

Sarı Renkli (Adet)240 TL
Gri Renkli (Adet)120 TL
Kırmızı Renkli (Adet)150 TL
Beyaz Renkli (Adet)280 TL
Ayak şeklinde bahçe taşı fiyat listesi

Özel projeleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayak Desenli Taş Kullanım Alanları

Ayak desenli taşlar genel olarak bahçe yürüme yollarında adım taşı olarak kullanılır.Uygulaması oldukça basit olan ürünler bahçe deki toprağın üzerine bırakılarak uygulaması yapılabilmektedir ek bir malzeme kullanılması gerekmez.

Ayak Desenli Taş

Ayak İzi Taşı Fiyatları Nakliye dahil mi ?

Hayır dahil değildir genel olarak İstanbul daki depomuzdan teslim etmekteyiz İstanbul ili içerisnde kendi araçlarımız ile uygun fiyatlı nakliye ile gönderim sağlamaktayız . Diğer şehirler içinse anlaşmalı olduğumuz ambar veya kargo firmaları ile gönderimler yapılmaktadır.

Gri Ayak Yürüme Taşı

Bahçelerimizde neden yürüme taşları kullanmalıyız

Öncelikle bahçe toprakları yağmur veya kar yağdığı zaman yumuşar ve çamurlaşma olur bu çamurlaşmada normal yürüme yoluna geçtiğimizde zeminleri kirletmemize neden olur bu sebeple betondan üretilen ürünler kullanılmalıdır . Bu için en iyi taşlardan biriside ayak yürüme taşlarıdır.

Kırmızı ayak adım taşı

Ayak adım taşı teknik ölçüleri 30×50 ebadında olup 4 cm kalınlıktadır ayak taşları üzerine basılması ile kırılma yaşanmaz oldukça dayanıklı üründür. Dilendiği takdir ürünleri düz yamuk olmayan betonlarda dekoratif amaçlıda kullanabilirsiniz.

Ayak Çim Taşı Sarı ve Kırmızı Örnekleri

Yürüme yolu Ayak izi nasıl yapılır

Bahçe değil fakat düz beton zemine bu ürünü döşemek istiyorsanız zemin düzgün olması gerekir şap atılmış beton üzerine uygulamasını kolayca yapabilirsiniz.

Bahçe Ayak taşı dışında alternatif ürünler arıyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 16 farklı ürün ve farklı renk seçenekleri bulunmaktadır . Ürün alırken aklınızda sorular varsa 0531 912 7821 numaralı hattan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir