tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Beton duba

Beton Duba bina önünde araç park edilmesine engel olmak için üretilmiş beton elemanıdır. Beton duba ana maddesi kum,agrega,mozaik ve çimentodur. Araç çarpması sonucu içindeki demir donatı sayesinde zarar görmez sağlam ürünlerdir. Uygulaması oldukça basitte olan dubalar ile üst kısımlarındaki kulp yerlerine zincir tarakar bölgenize araç park edilmesine engel olabileceksiniz.

İletişim

İstanbul şartlarında ihtiyaç olan beton dubalar çoğu zaman araç park edilmesine engel olması sayesinde acil işi olanların hızlıca giriş çıkış yapabilmesinede olanak sağlıyor.

Gri Bakır Kuşaklı Beton Duba

75×50 cm ölçüsünde 200 kg ağırlığında olan park mantarı 07 beton duba örneklerinden birisidir . Ağır olan ürün kolay bir şekilde kaldırılamaz ve yerinden oynatılamaz . Gri renk çimento renginden aldığı için renkte solma yaşamaz. Ortalama 1 adet taş duba fiyatı 600 TL ‘ dir. Bu fiyata indirme ve nakliye bedeli dahil değildir . İstanbul içerisnde kendi aracımız ile sevkiyat yaptığımız ürünler sadece mazot parası alarak gönderim sağlıyoruz . İndirmek için şöför ile beraber 1 kişi geliyor ve kalas yardımı ile inidiriyorlar .

Beton dubalar diğer şehirleri nasıl gönderim sağlanıyor sorusu sorulduğu zaman ambar veya tırlar ile sevk etmekteyiz. Tır yüklenen duba paletli bir şekilde yüklenir ve geldiği yerden paletli olarak kolayca indirilir. Ortalama 1 palette 4 adet taş duba var.Forklift den inen kaldırım dubaları uygulaması yanaştırarak olur ek bir işlem gerektirmez . Fakat sonradan beton dökerek alt kısmına daha ağır bir yapıya dönüştürebilirsiniz.

Beton bariyer görevide gören ürün üst kısımlarında bulunan kulp lara zincir takarak uzunca bir bariyer oluşturma imkanıda sağlıyor.Zincirler 0,2 cm kalınlıkta olması yeterlidir yanı sıra trafik ler için özel üretilmiş plastik zincirlerde gayet güzel bir uygulama olur.

Belediye Park Dubası

Belediye park dubası belediyelerin de onayladığı duba çeşididir ilk başlangıçta İstanbul da kullanıma başlanılan sonrası farklı şehirlerde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.Yüzeyi bazalt mozaik ile bezenerek üretilir 1 adet ağırlığı 70 kg ‘ dır. Genel olarak kullanım şekli bordür taşları arasına montaj yapılarak uygulanır.

Beton Duba ürün galerisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir