tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Beton Yağmur Oluğu Fiyatları

Beton Yağmur Oluğu Fiyatları hakkında 20 haziran 2022 tarihli fiyatlarımız geçerlilik tarihi 1 aydır.

Malum beton , çimento ve mazot fiyat artışlarından dolayı fiyat haftalık veya günlük değişkenlik gösteriyor.

Beton yağmur olukları sağanak yağan yağmur sularını altyapı drenajlara suları taşımısı için beton dan üretilmiş yağmur oluk taşlarıdır.

İletişim
21x33 Beton Oluk
21×33 Beton Oluk

21×33 oluk genel olarak bahçe yollarında tercih edilir kalınlık 6 cm’dir.1 metretülde 3 adet bulunur uygulaması kum ve çimento su ile karışrılarak harç yapılarak uygulanması tavsiye edilir. Alt yapı sistemlerine ince yapısı sayesinde hızlıca su taşıması yapar ve sel ve taşkınlara engel olur.

21×33 Beton oluk fiyatı : Adet 20 TL 1 metretül fiyatı 60 TL

Oluk Granit Taşı

25×50 ölçüsünde granit oluk taşları doğal yapıda olup eskimeden uzun yıllar sağlam bir şekilde aynı yer de kalır.Renkleri solmaz kolayca da kırılacak bir ürün değil beton ürünlere göre kırılma mukavemeti daha yüksektir.Hoş görünümü ile bahçelerde estetik lik kazandırır. Devlet pozlarında sıkça bu üründen bahsedilmektedir ve devlet işlerinde sıkça kullanılan bir üründür.

Granit Bahçe Oluk Taşı fiyatı metretül olarak 250 TL ‘ dir. 1 metreye 2 adet ürün gider ve 1 palet 120 adet bulunur . 1 adet ağırlığı 15 kg ‘ dır.

Mineralli oluklar

Doğal gibi olmasada doğal taşlardan kırma mineralli bahçe oluklarda doğal oluklara nazaran solmadan uzun süreler kullanılmaktadır . Çeşitli ölçülerde bulunan ürün 20×50 ve 25×50 gibi sıkça bu ölçülerde karşımıza çıkar . Uygulaması standart oluk taşları gibi olan mineralli oluk taşı üzerindeki mıcırlar çıkmazdır çünkü özel yıkama sistemi ile üretilir.

1 metretül mineralli oluk taşı metretül fiyatı 80 TL ‘ dir.

Oluklu Bordür Taşı

Piyasanın en iyi ürünlerinden olan oluklu bordür iki görevi birden görüyor . Hem bordür hemde su taşımak için oluk oluyor . Özel yapısı sayesinde kaldırımlara su gelmesinide engelleyen ürün harçlı döşenir.İnovatif bir ürün olan oluklu bordür taşı ölçüsü 20×30 ‘ dur . Gri ve kırmızı renk ler dışında istenilen farklı renklerde üretim de sağlanıyor.

Oluklu Bordür Taşı Adet Fiyatı : 20 TL ‘ dir.

Beton Yağmur Oluğu Fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir