tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Koçtaş Strafor Duvar Paneli fiyatları

Koçtaş son zamanlarda yatırımlarına bir yenisini ekleyerek duvar paneli parekende bir şekilde müşterilerine satışına sunmuş bulunmakta.

Bu yazımızda koçtaş duvar paneli fiyatlarına yer vereceğiz yanı sıra en ucuz duvar panelleri nereden temin edebileceğimiz ve diğer büyük yapı marketlerde ki fiyatlara göz atacağız.

Yazımız 15 Şubat 2022 yazılmış olup güncel fiyatlar için Koctas.com.tr yi ziyaret edebilirsiniz.

 

Duvarex Duvar panel teknik bilgileri

Genişlik100 cm 
Yükseklik50 cm 
Derinlik2 cm 
Ağırlık1,20 kg 
Kullanım AlanıDuvar 
RenkBeyaz-Kahverengi 
MalzemeEps 
Köpük TürüEps 
BoyanabilmeEvet
Yazılan fiyatlar 1 adet ürün için geçerlidir.

Strafor duvar panelini en ucuz nerede bulabilirim

Piyasa araştırmalarına göre 37,99 TL den başlıyan fiyatlar ile bazı firmalarda bulunmaktadır bu konu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

3 boyutlu duvar paneli koçtaş

Üç boyutlu paneller gerçekci bir görünüm sağlaması nedeni ile tercih edilmektedir genel olarak koçtaş da bulunan ürünler tuğla görünümlüdür ama kalite li ürünler sattığını söylememiz gerekir.

Diğer Büyük Yapı marketlerde duvar panel fiyatları

Tekzen strafor duvar panel fiyatları

Şuan için online mağazalarında ürün temin edilmemektedir bu nedenle mağazaları arayarak elden temin edilebilir.Stickwall marka ürünler satan tekzen ortalama m2 fiyatları 100 TL ‘ dir.

Bauhaus strafor duvar panel fiyatları

Bauhaus tıpkı koçtaş gibi duvarex marka ürünler satmaktadır bauhaus 15 şubat 2022 tarihi ile koçtaş dan daha uygun olduğunu söylememiz gerekir.

Fiyatlar ile ilgili güncel olarak web sitelerinden ulaşabilirsiniz.Uygun fiyatlı strafor paneller piyasa durumuna göre değişkenlik gösterir. Genel olarak eps malzemesinden boyama yapılarak üretilen köpük ürünlerdir. Daha sonradan boyanabilmesi ve duvarlar da kolayca montajı nedeni ile tercih edilen bu ürünler uygun ve hesaplı olması nedeni ile bir çok duvar kaplaması olarak kullanıldığını görebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir