Park mantarı

4 Ekim 2019 ile Dekor Taşı

Park ülkemizde önemli bir sorun çoğu kişi araç park edilmemesi için mevcut zeminlerine uyarıcı levhalar koymalarına rağmen levhaların kaldırılması kolay olabiliyor bunun için çözüm engelleyici park mantarlardır veya beton saksılar bu konuda yüksek önlem ve çözüm sağlamaktadır.Park mantarı diğer bir isim ile kaldırım mantarı olarak da bilinir.

Kaldırım mantarları fiyatları

Bu ürünler satın alınırken üretici bir firmadan almak her daim daha uygun olur İstanbul içinde kendi sevk araçlarımız ile sevk ediyoruz istenirse uygulamada yapılmaktadır bu konularda uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz . 2019 Kaldırım mantar fiyatları 40 TL den başlamaktadır . Adet fiyatıdır + Kdv ‘ dir + Nakliyedir.

Park mantarları diğer şehirlere sevk edilmesi

Alınacak miktara göre sevk işlemleri değişkenlik göstermekte alınacak ürün miktarına göre Marmara bölgesine kendi araçlarımız ile sevk yapmaktayız

Park Mantarı alternatifi Beton Duba

Park mantarına alternatif olarak ürettiğimiz işçilik olarak daha basit ve ağır malzememiz Beton Dubalarımız dır bu Örnek duba .

Mozaikli Park mantarı

Dış çevre düzenlemelerinde beton ürünleri yerine mozaikli ürünlerin imalatı ve satışı artması ile bu üründe talepleri karşılamaya başladık .