tarihinde yayınlandı 2 Yorum

Plastik Beton Kalıp Fiyatları

2022 Plastik Beton kalıp fiyatlarını siz müşterilerimize liste haline getirerek hazırladığımız tablolarda inceleyebilirsiniz.

Tuğla kalıpları,Plastik Bordür Kalıp fiyatları,Çim taşı , yer döşeme ve Duvar kaplama plastik beton kalıp fiyatlarını 2022 güncel olarak hazırlanmıştır.Gelin hep birlikte plastik beton kalıp fiyatlarını inceleyelim.

Plastik Beton Kalıp Çeşitleri,Modelleri ve Fiyatları kabaca 7 çeşit ten inceleyeceğiz bunlar ; 1.Harpuşta kalıbı , 2.Çim Taşı Kalıbı , 3.Yer döşeme kalıbı , 4.Tuğla Kalıbı 5.Plastik Bordür Kalıbı 6.Duvar Kaplama Kalıbı 7.Oluk Taşı Kalıbı

1.Plasik Beton Harpuşta Kalıp Fiyatları

Duvar üst kısımları için üretilen plastik harpuşta kalıpları duvar üst kısımlarında koruyucu olma görevini sağlar bu nedenle üretimler de sıkça plastik harpuşta kalıplarına ihtiyaç duyulmaktadır.Genel olarak 4 çeşit bulunmaktadır bunlar Desensiz dar küpeşte,Desensiz geniş küpeşte,Desensiz uzun küpeşte ve Kiremit görünümlü küpeştedir.

1.1 Desensiz Dar Küpeşte

Desensiz Dar Küpeşte

1 metretül için 2,5 adet gitmektedir. 5 Adet Kalıp fiyatı 492 TL ve ücretsiz kargodur.

1.2 Desensiz Geniş Küpeşte

Desensiz Geniş Küpeşte

Daha geniş duvar üstleri için kullanılır 1 metretül 2,5 Adet gitmektedir.1 Paket (5 Adet) Fiyatı 542 TL ‘ dir.

1.3 Desensiz Uzun Küpeşte

Desensiz Uzun Küpeşte

Uzun küpeşteler işçilik maliyetini düşürmesinden ötürü tercih edilmektedir.1 metretül e 2 Adet gitmektedir.Dar duvarlar için uygundur Ebatlar ise 50×18 ‘ dir. 1 Paket fiyatı 5 adet 414 TL ‘ dir.

1.4 Kiremit Küpeşte

Kiremit Küpeşte

En çok kullanılan küpeşte türü olan kiremit küpeştler hem uzun ve geniştir yanı sıra dekoratif özelliğide vardır.Bu nedenle kullanımı duvarlarda oldukça fazladır.

1 metretül 2 adet gitmektedir. Ebat : 50×28 1 Paket fiyatı ( 5 Adet) 490 Tl ‘dir.

2.Plastik Çim Taşı Kalıbı

Çim çıkan yerlerde kullanılan çim taşları plastik beton kalıplar ile üretilir 5 adet tipi bulunur bunlar ; Yuvarlak çim taşı , Izgara Çim Taşı , Klasik Çim Taşı , Ayak İzi Çim Taşı ve Kare Çim Taşıdır.

2.1 Yuvarlak Çim Taşı Kalıbı

Yuvarlak Çim Taşı Kalıbı

Yuvarlak şekil veren ve aralarından çim çıkan taşlar bu kalıp ile üretilir. 24×24 ölçüsündedir 1 m2 için 18 adet taş gerekir.

1 Paket 10 adet bulunmaktadır ve fiyatı : 442 TL ‘dir.

2.2 Izgara Çim Taşı

Izgara Çim Taşı Kalıbı

Izgara görünümlü çim taşı kalıbıdır ; 31×40 ölçüsünde olan ürün 1 paketinde 5 adet bulunur paket fiyatı 691 TL ‘ dir.

2.3 Klasik Çim Taşı

Klasik Çim Taşı

En çok kullanılan çim taşı türüdür bunun nedenleri olarak devlet pozlarında yer almasındandır.40×60 ölçüsündedir 1 m2 de 4 adet ürün gitmektedir. 1 Paket de 5 adet bulunur ve paket fiyatı 1382 TL ‘dir.

2.4 Ayak görünümlü çim taşı kalıbı

Ayak Çim Taşı Kalıbı

En çok kullanılan 2. çim taşı olan ayak görünümü sayesinde dekoratif liği sayesinde tercih edilir 30×53 ölçüsünde olup sol ve sağ ayak olarak ikiye ayrılır 1 Paket de 5 adet bulunur ve tane fiyatı 492 Tl ‘dir.

2.5 Kare Çim Taşı

Kare Çim Taşı

Kare görünümlü düz desen tercih edenlerin tercihi olan ürün 30×30 cm dir. 1 m2 11 adet gitmektedir . 1 Paket içeriği olarak 10 adet bulunur ve paket fiyatı 492 TL ‘dir.

3. Yer Döşeme Plastik Kalıpları

Yer döşeme plastik beton kalıp çeşit olarak oldukça fazladır kategorimiz altında dekoratif parke taşlarında kalıpların uygulanmış resimleri görülebilir. Dekoratif Parke Taşı Kategorisi

Bizler size popüler olan 4 kalıp modelinin fiyatını vereceğiz.

3.1 Pürüzlü Aşık Taşı Plastik Kalıbı

Pürüzlü Aşık Taşı

En çok kullanılan parke taşı yer döşemesi olan ürün plastik kalıpları oldukça fazla rağbet görmektedir.Klasik yer döşemesinde 1 m2 36 adet ürün gider ve 1 paket de 10 adet plastik kalıp bulunur fiyatı ise 256 TL ‘dir.

3.2 Deniz Anası Yer Döşeme Kalıbı

Deniz Anası Parke Taşı Kalıbı

Deniz anası şekline benzeyen dekoratif olarak yeni trend olan parke kalıbının ölçüsü 24×24 1 m2 için 18 adet gider 1 paket de 10 adet kalıp bulunur ve paket fiyatı 332 TL ‘ dir.

3.3 Desenli Altıgen Yer Döşeme Kalıbı

Desenli Altıgen Yer Döşeme Kalıbı

Altıgen görünümlü ek olarak desen verilmiş plastik kalıp modelidir.24×23 ebadında bir paket de 10 adet bulunur ve fiyatı 333 TL ‘ dir.

3.4 Pürüzlü Yonca Plastik Kalıp

Pürüzlü Yonca Plastik Kalıbı

1 Paket de 10 adet bulunur 1 m2 için 18 adet kalıp gerekir ve paket fiyatı 333 TL dir.

4.Plastik Tuğla Kalıbı

Son zamanlar kültür tuğla üretimi artmış olmasında ötürü bu tür kalıplara ihtiyaç duyulmaktadır bu nedenle piyasada kültür tuğla kalıb hareketliliği vardır.

5.Plastik Bordür Kalıpları

Plastik bordür kalıpları kenar taşları üretmek için kullanılan kalıp modelidir.Kenar taşları üretimini kolay bir şekilde sağlayan ürün çeşitleri ve fiyatlarını aşağıda inceleyebilirsiniz.

6. Duvar Kaplama Plastik Beton Kalıpları Fiyatları

Duvarları korumak ve dekoratiflik kazandırmak için duvar kaplama plastik beton kalıpları üretime olan sağlamaktadır.Plastik yapısı uzun süre kullanımlarıda bulunmaktadır. Duvar kaplamalaır için üretilmiş plastik beton kalıp fiyatları ve çeşitleri alt kısımda inceleyebilirsiniz.

7-Oluk Taşı Plastik Beton Kalıp Fiyatları

Su geçişlerini sağlayan oluk taşları plastik kalıp yardımı ile üretilmektedir.Çeşitli ebatlara göre oluk taşı plastik beton kalıpları fiyatları değişkenlik göstermektedir.Aşağıda listede Oluk Taşı plastik beton kalıp fiyatlarını görebilirsiniz.

Plastik Beton Kalıp Fiyatları” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba kültür taşı / tuğlası kalıpları ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorum. Fiyat, adet, ölçüleri gibi. Yardımcı olur musunuz?

    1. Merhaba özel olarak sistem kurulmaktadır o imalat için ortalama maliyet eğitim ile beraber 100000 tl gibi masrafı bulunuyor ayrıntılı bilgi için 05319127821 numara ile irtibat geçebilirsiniz.
      Hazır olan ürünler tuğla olarak tanesi 50 tl standart tuğla ölçüsüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir